Menu Zamknij

1 Festiwal Jurajski 2024, 24.08.2024

Zamek Olsztyn k/Częstochowy

Festiwal Jurajski, Zamek Olsztyn. Muzyczne Podróże w Czasie W sercu historycznym Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na tle majestatycznych ruin zamku w Olsztynie koło Częstochowy, wydarzenia się niezwykłe, które zapisze się złotymi zgłoskami w annałach polskich scen muzycznych. Mówimy o festiwalu Rap Jura 2024, planowanym na konferencji, 24 sierpnia. Jest tylko w swoim gatunku, przez pojawienie się w grze, pojawienie się naturalnego i żywiołową muzykę rapową.

1 Festiwal Jurajski

O.S.T.R., Vito Bambino, Sarius, Mikser, Gooral, OG OK, DJ ENIX  i inni

Festiwal Rap Jura to wyjątkowe zderzenie dwóch światów – bogatej historii broni w Olsztynie i energicznych rytmów współczesnego rapu. To tu, gdzie pojawi się splata się z teraźniejszością, uczestnicy będą mogli dostarczyć tylko muzykę, ale i charakterystyczną. Artystyczna Mozaika na Scenie Występy gwiazd tego dnia to prawdziwa uczta dla tradycyjnej muzyki.

Artystyczna Mozaika na Scenie, Festiwal Jurajski, Zamek Olsztyn

Występy gwiazd tego dnia to prawdziwa nauka dla muzyki współczesnej. Wśród wymienionych artystów znaleziono:

  • Mikser – z jego dynamiczną sceną i tekstami twórczościi, Mikser zapomniany, że jego występ został zapamiętany na długo.
  • Sarius – słynący z poruszającymi się i introspektywnymi utworami, Sarius to artysta, który jest udostępniany na głęboki kontakt z słuchaczą.
  • Vito Bambino – jego muzyczne eksploracje i przypadkowe połączenie gatunkowe, że każdy koncert Vito Bambino to doświadczenie pełne muzycznej magii.

Przydane informacje dla uczestników

  • Kiedy: Sobota, 24 sierpnia 2024
  • Gdzie: Zamek w Olsztynie koło Częstochowy
  • Bilety: Dostępne w przedsprzedaży online oraz w wyselekcjonowanych punktach stacjonarnych. Ze względu na ograniczone miejsca miejscowe, zachęcamy do korzystania z nich.

Festiwal Rap Jura 2024 to nie tylko muzyczne, ale również dozwolone do celebrowania kultury, historii i natury. Zapraszamy wszystkich, dla których rap jest nie tylko gatunkiem muzycznym, ale sposobem na wykluczenie siebie, poprzez dołączenie do nas w tej wyjątkowej podróży. Niech zamek w Olsztynie na jednej nocy stanie się miejscem, gdzie historie przeszłości i dźwięki nowoczesności pojawiają się niezapomnianą symfonią.