Menu Zamknij

Lotnisko Katowice parking

Parking Pyrzowice w rejonie lotniska Katowice w atrakcyjnej cenie wraz z dowozem pod terminal od 5zł doba. Rezerwacja parkingu jest bezpłatna mozna w każdej chwili zrezygnować. Lotnisko Katowice, oficjalnie znane jako Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice, to jeden z głównych lotnisk w Polsce. Jest położone w okolicach Katowic i obsługuje ruch pasażerski oraz cargo. Cennik parkingów

Parking Pyrzowice tanio

Cennik parkingów w Pyrzowicach

Cena parkingu niestety w sezonie jest wieksza przy rezerwacji wczesniej nie daje to nam gwaracji ceny nie w sezonie. Ogrodzony oświetlony dozorowany parking to duże bezpieczeństwo Twojego samochodu podczas urlopu czy wyjazdu służbowego.

Terminale pasażerskie

Lotnisko składa się z dwóch terminali pasażerskich: Terminalu A i Terminalu B. Oba terminale obsługują zarówno loty krajowe, jak i międzynarodowe.

Lotnisko Katowice-Pyrzowice (Port Lotniczy Katowice) znajduje się około 30 km na północ od centrum Katowic. Najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem jest dojazd samochodem. W zależności od lokalizacji w Katowicach, podróż samochodem może zająć od 30 minut do 1 godziny. Można korzystać z autostrady A4 i zjechać na węźle „Katowice-Pyrzowice”. Trasa jest dobrze oznakowana.

Dojazd z Częstochowy do Lotniska Katowice-Pyrzowice można zrealizować na kilka sposobów. Najczęściej wybieranym środkiem transportu jest samochód. Trasa z Częstochowy do Lotniska Katowice-Pyrzowice to około 100 km i podróż samochodem zazwyczaj trwa około 1,5 do 2 godzin, w zależności od trasy i warunków ruchu. Najlepszą trasę można sprawdzić na mapie lub nawigacji, często korzystając z autostrady A1 i A4. Z Częstochowy kursują autobusy i busy do Katowic, a stamtąd można skorzystać z bezpośrednich połączeń autobusowych do Lotniska Katowice-Pyrzowice. Alternatywą może być podróż pociągiem z Częstochowy do Katowic, a następnie przesiadka na pociąg lub autobus bezpośrednio do lotniska.